Раді вас вітати на сайті

Чернечослобідського НВК! 

 

Наша адреса

Україна, Сумська область, Конотопський район

с.Чернеча Слобода, вул.Перемоги, 19

тел. (05454)7-02-40

e-mail: chernechanvk@gmail.com

Відомості про заклад освіти

Повна назва навчального закладу

ЧЕРНЕЧОСЛОБІДСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ- ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тип закладу: навчально-виховний комплекс (об’єднання).

Статус закладу: опорний заклад загальної середньої освіти.

Філія: Сніжківська філія.

У навчально-виховному комплексі у 2021-2022 навчальному році функціонує 11 класів.

Проектна потужність 392 учні, фактична кількість осіб, які навчаються - 127 учнів та 29 дітей дошкільного навчального закладу.

Навчально-виховний заклад відвідують діти, які проживають на території с.Чернеча Слобода, с.Романчукове, с.Бурики, с.Сніжки, с.Тернівка Дубов'язівської селищної ради.

Рішення виконавчого комітету Дубов'язівської селищної ради про територію обслуговування ЗЗСО

Класи

1 кл.

2 кл.

3 кл.

4 кл.

5 кл.

6 кл.

7 кл.

8 кл.

9 кл.

10 кл.

11 кл.

Всього

К-ть класів

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

11

К-ть учнів

14

10

7

10

18

10

11

8

16

14

9

127

 

Режим роботи - п'ятиденний

Мова навчання  - українська

Вакансії - вихователь по підвозу - 0,25ст., вихователь ГПД - 0,5 ст., англійська мова - 8 т.г.

Навчання в закладі освіти безкоштовне

Гуртожитки відсутні

Платні послуги не надаються

Додаткові овітні послуги не надаються

Забезпечення доступності закладу для осіб з особливими потребами:

  • пандуси (кількість) 1
  • кнопка виклику (так/ні): ні
  • інформаційний вказівник (так/ні): так
  • підйомник (так/ні):ні
  • тактильна дошка з шрифтом Брайля (кількість) : ні
  • інші засоби -

Статут

Ліцензії

Виписка з ЄДРПОУ

Витяг Держстату

Матеріально-технічне забезпечення

Звіт

Освітня програма Чернечослобідського НВК

Кадровий склад

Типовий штатний розпис

Кошторис на 2021 рік

Моніторинг якості освіти

Керування навчально-виховним процесом здійснює адміністрація школи

Білошапка Віктор Іванович -  директор навчально-виховного комплексу

Соколовська Альона Семенівна - заступник директора з навчально-виховної роботи

Білошапка Геннадій Володимирович - заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Правила прийому до Чернечослобідського НВК

ПОРЯДОК зарахування, відрахування та переведення учнів до Чернечослобідського навчально-виховного комплексу для здобуття повної загальної середньої освіти здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №367 від 16.04.2018 року.

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) та за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку (далі –заява).До заяви додаються:

1)копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2)оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації No 086-1/о«Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16серпня 2010 року No682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за No794/18089;

3)оригінал або копія відповідного документ а про освіту (у разі наявності).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).

Діти або один з їх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів, визначених підпунктами 1 та/або 3 пункту 4 цього розділу, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів згідно з цим Порядком.

Діти, які не мають одного (чи обох) документів, визначених підпунктами 1 та/або 3 пункту 4 цього розділу, та довідки, передбаченої додатком 2 до цього Порядку, зараховуються до закладу освіти згідно з цим Порядком. У разі відсутності свідоцтва про народження дитини та з метою сприяння в його оформленні керівник закладу освіти зобов’язаний невідкладно поінформувати орган опіки і піклування за місцем проживання дитини чи місцезнаходженням закладу освіти.

У випадку відсутності документа про освіту та з метою визначення класу, до якого має бути зарахована дитина, результати попереднього навчання можуть бути встановлені (у разі необхідності) відповідно до пункту 5 Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2017 року No369, зареєстрованого наказом Міністерства юстиції України від 26 березня 2017 року No416/30284.

Зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування (крім закладів освіти ІІ, ІІ-ІІІ ступенів та ІІІ ступеня).

Органам місцевого самоврядування та місцевим органом виконавчої влади рекомендовано щорічно не пізніше ніж за один місяць до завершення прийому заяв визначати дату початку приймання заяв про зарахування .

Такий строк не може бути меншим одного місяця (у 2018 році –не менше трьох тижнів).

Зарахування дітей до початку і впродовж навчального року здійснюється виключно на вільні місця. Після зарахування дітей до закладу освіти їх розподіл між класами відбувається в межах нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».

Зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного чи спеціального класу (з його утворенням у разі відсутності) здійснюється на підставі доданого до заяви висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.)

 

 

Правила поведінки учнів у школі

Учні школи приходять за 15 хвилин до дзвінка, охайними, чистими і доглянутими.

Перевзувають змінне взуття, готуються до першого уроку.

У разі відсутності учня на уроках класному керівнику повинна бути пред`явлена довідка або записка від батьків, де буде вказана причина не явки дитини на заняття.

Пропуски занять без поважної причини неприпустимі.

Адміністрацією школи суворо заборонено носити в школу: колючі та ріжучі предмети, вибухонебезпечні речовини, спиртні напої, сигарети, наркотики і т.д.

Учні повинні приходити з дому з виконаним домашнім завданням і всіма тими речами, які необхідні для повноцінної роботи на уроках.

Під час уроку учні не мають права кричати, займатися сторонніми справами, або не виконувати те, що задає викладач.

Під час уроків учень не має право виходити з класу без дозволу вчителя або взагалі залишати територію школи

Закінченням уроку є не дзвінок на перерву, а оголошення вчителя про те, що урок закінчено.

Учням забороняється: вживати нецензурні вирази, шуміти, штовхатися, застосовувати фізичну силу, бігати по класах і коридорах, кидатися яким - або предметами.

Суворо забороняється спускатися по сходових поручнях, кататися по вимитій підлозі.

Під час перерви учень зобов`язаний приготуватися до наступного уроку, покласти на парту ті шкільні предмети, які можуть знадобитися в ході даного заняття і вийти з класу.

Учні школи зобов`язані виявляти повагу до старших, не ображати молодших.

Першими в клас заходять дівчатка, а потім вже хлопчики.

Старші повинні піклуватися про молодших хлопців, ні в якому разі не насміхатися над ними або всіляко ображати.

Правила поведінки вивішуються на видному місці і повинні виконуватися всіма учнями школи.